Walentynkowe serduszka

„Jeśli ktoś kocha nas aż tak bardzo,
to nawet jeśli odejdzie na zawsze, jego miłość będzie nas na zawsze chronić”
J. K. Rowling

Walentynki to święto zakochanych przypadające 14 lutego. Nie tylko dorośli obchodzą walentynki. To też ważny dzień dla starszych i młodszych uczniów. My też w naszej szkole po raz kolejny zgodnie z tradycją uczciliśmy to święto. Przez cały tydzień przed feriami działała skrzynka walentynkowa. Kartki można było zostawiać w bibliotece szkolnej. Został też ogłoszony konkurs na najładniejszą walentynkę.

W tym dniu zgodnie z prośbą SU wszyscy uczniowie byli ubrani na czerwono. W klasach uczniowie wraz z nauczycielami indywidualnie przygotowali różne zabawy i konkursy walentynkowe. Wolontariusze udekorowali korytarze szkolne w czerwone serduszka. Dziękujemy Pani Mirosławie Szymańskiej za przepiękną dekorację walentynkową.
Po burzliwej naradzie konkurs na najładniejszą kartkę walentynkową wygrał Dominik Kamiński z klasy IV b. Przygotował on walentynkę dla każdego ucznia ze swojej klasy.

Dziękujemy! Jesteśmy pod wrażeniem.

Wszystkie walentynki, a było ich kilkadziesiąt, zostały dostarczone do adresatów. Na twarzach wielu uczniów i nauczycieli pojawił się uśmiech, i miłe zaskoczenie.

Dziękujemy wszystkim za miło spędzone Walentynki.

Hanna Milkiewicz

O autorze