Plakat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dzień dobry, Siema!!!

Razem z Orkiestrą gramy już 29 lat zagrajmy i 30 stycznia 2022 r.! Nasza szkoła od zawsze współpracuje z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Kwestujemy, liczymy, występujemy, licytujemy, wspomagamy WOŚP!

W tym roku również bierzemy czynny udział w organizacji Finału WOŚP. Każdy może pomóc. Bądźmy razem tego dnia. 30 stycznia 2022 roku odbędzie się jubileuszowy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczniowie naszej szkoły będą kwestować z puszkami. My nagramy razem krótki film zachęcający do wspólnej zbiórki przedmiotów, upieczenia ciast, które będzie można licytować. Wychowawcy przygotują uczniów, nagrają krótkie filmiki, które stworzą całość.

Proszę Państwa o włączenie się w akcję, fanty można przynieść do gabinetu pedagoga. Rodzice z RR przetransportują je do Trójki, dawnego Gimnazjum nr 3, gdzie odbędzie się kiermasz fantów i ciast! Proszę, by każda klasa upiekła po 1 blasze ciasta, odpowiednio je zapakowała (ciasto wcześniej pokrojone proszę spakować w pojemniki plastikowe lub styropianowe). W Trójce od godziny 7.00 do 14.00 będą czekać na Was nasi wolontariusze.

Liczę na aktywność i wielkie serca!

Do zobaczenia

Barbara Frejmut

O autorze